Vsett 8 - 48V, 15,6Ah, 600W

Kód: V815
Neohodnoceno
Značka: Vsett
23 900 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
6.4.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

KompletnĂ­ specifikace

 

 

MODEL, KTERĂť JE VYROBEN PRO VĂS
Roky zkušeností s výrobou koloběžek nám poskytly znalosti potřebné k vytvoření dokonalého produktu. Vsett 8 znamená dokonale sladěné parametry, což uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. 

Dvojité odpružení
Za pohodlí jízdy jsou odpovědné dva pružinové tlumiče, které zajistí, že každý další kilometr bude jen příjemnější. Od nynějška se nemusíte bát městských nerovností.

Stiskněte plyn a jeďte rychlostí až 40 km/h
Máte k dispozici 3 jízdní režimy, díky nimž si můžete dokonale upravit rychlost. Po mechanickém odblokování rychlosti je max. rychlost 40 km/h.

Výkonné LED osvětlení
Silné přední LED osvětlení bílé barvy zaručuje viditelnost, která osvětlí silnici i při jízdě v noci. Červené zadní osvětlení zajišťuje dobrou viditelnost ostatním účastníkům silničního provozu.

Síla, která nebude chybět
600W motor v kombinaci s kontrolerem 23A umoĹľĹuje velmi dynamickĂ˝ rozjezd a jĂ­zdu po silnici se sklonem aĹľ 15 stupĹĹŻ.

VelkĂ˝ a ÄŤitelnĂ˝ displej
S barevnĂ˝m LCD displejem budete mĂ­t plnou kontrolu nad stavem baterie, aktuálnĂ­ rychlostĂ­, poÄŤtem najetĂ˝ch kilometrĹŻ a nastavenĂ­m rychlostnĂ­ch stupĹĹŻ.

Působivá síla baterie
Díky použití článků s kapacitou 15,6 Ah (48 V) jsme prodloužili dojezd až na 50 km. Nyní si můžete naplánovat i delší trasy a užít si jízdu bez nutnosti dobíjení.

Rekordně rychlé skládání
Inovativní bezpečnostní systém vám umožní sestavit koloběžku za 3 sekundy. Tenký design usnadní její přenášení.

V dané cenové kategorii a třídě koloběžek je jasné, že model Vsett 8 má toho mnoho, co nabídnout: Netradiční zelenou barvu, odpružení obou kol, 2 nabíjecí porty, velký bílý LED pásek, směrové světla, bezpečnostní zapínání pomocí NFC a vzpěru na nohu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Wsett 8
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 21Kg
Výkon(W): 2×600(800)
Max.rychlost(Km): 25po odblokování 85
Dojezd(Km): až 50
Typ motoru: Bezkartáčový
Velikost kol: 8.5"
Brzdy: Bubnové
Typ akumulátoru: Lion
Nosnost(Kg): 120

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: